Uroczysko Siedmiu Stawów  & Spa by L’Occitane,  Niemcza
Uroczysko Siedmiu Stawów  & Spa by L’Occitane,  Niemcza
Kalendarz wydarzeń letnich

Kalendarz wydarzeń letnich

Przyjazd
14 lip ‘20
Wyjazd
15 lip ‘20
27 maja 2020
Przedstawiwmy kalendarz wydarzeń i pakietów w Uroczysku 7 Stawów:                

 

Relaks w otoczeniu przyrody

 Zaplanuj weekend w Uroczysku Siedmiu Stawów i zadbaj o swoje zdrowie holistycznie - jedząc zdrowe posiłki, przyrządzane na bazie lokalnych produktów oraz poddając się zabiegom w luksusowym SPA by L’Occitane. Zregeneruj ciało i umysł i złap oddech, odpoczywając na łonie natury, na terenie objętym ochroną przyrody. W pakiecie proponujemy m.in.: noclegi, kosz piknikowy, kolację degustacyjną oraz sobotni wieczór muzyczny.

Oferta dostępna jest w terminach: 29-31/05; 26-28/06; 10-12/07; 24-26/07; 07-09/08; 21-23/08

Weekend czerwcowy - Boże Ciało

Odprężający weekend w Uroczysku Siedmiu Stawów to ekskluzywny relaks dla ciała i zmysłów. Pakiet zawiera m.in: kolację degustacyjną połączoną z pairingiem win, kosz piknikowy oraz kolację w formie menu degustacyjnego oraz sobotnim wieczorem muzycznym.

Oferta dostępna w terminie: 11-14/06

Zarezerwuj już dziś>

Romantyczny wieczór i poranek

Wykwintna kuchnia, romantyczna atmosfera zamkowych wnętrz, otoczenie sztuki i nastrojowa atmosfera sprawią, że czas spędzony razem pozwoli na rozkoszowanie się każdą chwilą. Specjalnie dla Państwa Szef Kuchni przygotuje wspaniałą kolację, w formie serwowanego menu oraz poranny kosz piknikowy, aby także następnego dnia celebrować uczucia, w otoczeniu natury i przy porannym śpiewie ptaków. 

Oferta dostępna w terminie: 03-05/07 

Zarezerwuj już dziś>

Riesling Time

Od 18/07 będziemy celebrować wyjątkowe święto wina, degustując trunki ze szczepu Riesling! Z tej okazji przygotowaliśmy pakiet pobytowy dla dwojga, połączony z degustacją tego wspaniałego, niemieckiego wina Riesling

Oferta dostępna w terminie: 18/07-08/08 

Zarezerwuj już dziś>

Międzynarodowy dzień piwa

Uroczysko Siedmiu Stawów to miejsce niezwykłe, w którym każda chwila staje się powodem do świętowania i cieszenia się towarzystwem bliskim. Tej atmosferze sprzyjać będzie zbliżający się Dzień Piwa. Z okazji Szef Kuchni przygotuje wyjątkowe serwowane menu, w formie degustacji, połączonej ze pairingiem piw.

Oferta dostępna w terminie: 07-08/08 

Zarezerwuj już dziś>

 

Zapraszamy również do skorzystania z Restauracji oraz dorelaksu podczas kina letniego na dziedzińcu wewnętrznym Zamku w wybranych terminach:

06/06;20/06;03/07;18/07;01/08 

 

 

 

 

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij