Uroczysko Siedmiu Stawów  & Spa by L’Occitane,  Niemcza
Uroczysko Siedmiu Stawów  & Spa by L’Occitane,  Niemcza
Tło bannera

Wartości

Przyjazd
06 cze ‘23
Wyjazd
07 cze ‘23
L'OCCITANE oferuje wysokiej jakości kosmetyki i zapachy opracowywane zgodnie z zasadami fitoterapii i aromaterapii.

Historia marki L’Occitane rozpoczęła się w Prowansji w 1976 roku. Jej założyciel, Olivier Baussan, inspirując się kulturą regionów Morza Śródziemnego, opracował naturalne, ale jednocześnie bardzo skuteczne produkty do pielęgnacji twarzy i ciała. Jego marzeniem było podtrzymanie tradycji regionu, który słynął z leczniczych właściwości roślin. Rozpoczął od zbierania rozmarynu lekarskiego, z którego produkował czysty olejek eteryczny. 

To, co naturalne

To, co naturalne

Pozyskany olejek sprzedawał następnie na rynkach lokalnych, szybko zyskując wielu zwolenników wśród okolicznych mieszkańców. Tak powstała marka L’Occitane, której twórca każdego roku poszukuje nowych, naturalnych składników roślinnych i wykorzystuje tradycyjne metody produkcji po to, aby stworzyć kosmetyki o najwyższej jakości.

Tradycja i nowoczesność

Tradycja i nowoczesność

Znane od wieków składniki pochodzenia roślinnego i najnowsze odkrycia naukowe są podstawą do tworzenia jedynych w swoim rodzaju kosmetyków o wyjątkowych, aktywnych formułach, wspaniałych zapachach i wysokiej skuteczności działania. 

O sile marki stanowią wieloletnie badania nad każdym produktem, bazowanie na ponad 200 składnikach pochodzenia roślinnego oraz ponad 40 składnikach organicznych – oznaczonych symbolem AOC i ściśle określających region produkcji. Od chwili założenia L‘Occitane wyznaje wartości, które pozwoliły marce osiągnąć sukces: autentyczność, szacunek, zmysłowość oraz ciągłe udoskonalanie. Dzięki temu produkty tej marki pokochały miliony kobiet i mężczyzn na całym świecie. Dziś sprzedawane są one w 87 krajach, w ponad 1800 sklepach i salonach firmowych oraz 2000 punktach sprzedaży na lotniskach i placówkach sprzedaży hurtowej.

Więcej niż filozofia

Więcej niż filozofia

To zobowiązanie, które owocuje wieloma wartościowymi produktami i sprawia, że za każdym z nich kryje się najwyższa jakość: naturalne składniki, wykwalifikowani producenci i tradycyjne techniki produkcji. Wysoka efektywność kosmetyków L’Occitane jest rezultatem idealnego balansu między tradycją a innowacyjnymi metodami i ogromnym zapleczem naukowym. 

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij