Uroczysko Siedmiu Stawów  & Spa by L’Occitane,  Niemcza
Uroczysko Siedmiu Stawów  & Spa by L’Occitane,  Niemcza

Warsztaty

Przyjazd
01 kwi ‘23
Wyjazd
02 kwi ‘23
Poznaj tajemnice kuchni największych restauratorów.

Pyszne jedzenie to początek niezwykłej podróży, której celem jest odkrycie nieznanych dotąd umiejętności kulinarnych, poznanie różnorodnych smaków i wyrafinowanych potraw. Składniki kuchni tradycyjnej w połączeniu z oryginalnymi nutami nutą dań przywiezionych z odległych rejonów świata otworzą smakowe horyzonty i przybliżą magię gotowania.

Prawdziwy kunszt

Prawdziwy kunszt

Dzięki uczestnictwu w profesjonalnych warsztatach kulinarnych prowadzonych przez Szefa Kuchni Uroczyska Siedmiu Stawów Luxury Hotel & SPA by L’Occitane- Damiana Chajęckiego, nauczą się Państwo zdrowych sposobów przyrządzania posiłków, dowiedzą się, jak właściwie łączyć składniki oraz poznają tajemnice kuchni największych restauratorów.

Warsztaty winiarskie

Warsztaty winiarskie

Piwniczka to miejsce w którym odbywają się Warsztaty  winiarskie dla osób, które chcą poznać tajemniczy świat win,  jak i dla tych z państwa, którzy kochają i doceniają najwspanialsze smaki oraz chcą się nimi cieszyć w wyjątkowej atmosferze xvi- wiecznego zamku Uroczyska Siedmiu Stawów. Stawiamy na szeroki przekrój win. W naszej ofercie posiadamy klasyczne pozycje- z Francji, Włoch czy Hiszpanii, ciekawe pozycje z Nowej Zelandii, Ameryki Południowej, kilka pozycji krajowych ale również indeksy z Afryki.

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij