Uroczysko Siedmiu Stawów  & Spa by L’Occitane,  Niemcza
Uroczysko Siedmiu Stawów  & Spa by L’Occitane,  Niemcza
Pakiety jesienno-zimowe

Pakiety jesienno-zimowe

Arrival
24 Sep. ‘23
Departure
25 Sep. ‘23
01 September 2020
Przedstawiamy pakiety jesienno-zimowe w Uroczysku Siedmiu Stawów:

Różana Przyjemność

Październik w Uroczysku pachnieć będzie różą. Różany aromat i jej właściwości pielęgnacyjne pozwolą naszym Gościom na relaks doskonały i wyjątkową regenerację jesienną. Ten kwiatowy symbol miłości towarzyszyć nam będzie w Spa by L’Occitane oraz w Restauracji.

Oferta dostępna jest w terminie 30.09.-02.11

Skąpani w Jesiennym Słońcu 2020

Wystarczy jedna wizyta, by się zauroczyć – pierwszym SPA by L’Occitane w Polsce, wszechobecną sztuką, otoczeniem przyrody ale również autorską kuchnią Uroczyska Siedmiu Stawów. Odprężający Pobyt dla Dwojga to ekskluzywny odpoczynek dla ciała i zmysłów. Zapewnią go niezwykłe otoczenie, klimatyczne wnętrza i Odżywczy Masaż Shea.

Oferta dostępna jest w terminie 05.09.-30.11

 

Boże Narodzenie w Uroczysku 2020

Czas Bożego Narodzenia w Uroczysko Siedmiu Stawów celebrować będziemy w wyjątkowy sposób i w podniosłej atmosferze. Renesansowy zamek stanie się miejscem, w którym, przy dźwieku kolęd zasiadziemy do tradycyjnej wigilijnej kolacji, przygotowanej przez Szefa Kuchni - Damiana Chajęckiego.

Oferta dostępna w terminach 24.12-27.12

Zarezerwuj już dziś>

 

Sylwester w Uroczysku 2020

Ten ekscytujący czas jakim jest przywitanie Nowego Roku, uczcijmy w błogim relaksie i w doskonałym nastroju w murach renesansowego zamku. Wyśmienita kolacja przygotowana specjalnie na ten czas przez Szefa Kuchni Uroczyska Damiana Chajęckiego będzie ucztą dla podniebienia. Nasze zmysły rozbudzi wyjątkowa muzyka solisty Jacka Ropskiego wraz z towarzyszącym mu kwartetem smyczkowym PAKAMERA.

Oferta dostępna w terminach 31.12.2020-03.01.2021

Zarezerwuj już dziś>

mobile nav bg
See on Map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close