Uroczysko Siedmiu Stawów & Spa by L’Occitane, Niemcza
Uroczysko Siedmiu Stawów & Spa by L’Occitane, Niemcza
Tło bannera

Regulamin pobytu zwierząt w hotelu

Przyjazd
01 kwi ‘23
Wyjazd
02 kwi ‘23

Regulamin pobytu zwierząt w hotelu Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel

Hotel Uroczysko Siedmiu Stawów**** przyjmuje Gości wraz z ich pupilami – zwierzętami domowymi - za dodatkową opłatą. Podczas dokonywania rezerwacji pobytu należy zgłosić chęć przyjazdu ze zwierzęciem. Proszę podać wówczas rasę/gatunek zwierzęcia. Hotel zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zwierząt, których gatunki/rasy są powszechnie uznawane są za groźne lub agresywne. Zakwaterowanie gości ze zwierzętami możliwe jest jedynie w wyznaczonych pokojach. Zobowiązujemy naszych Gości do przestrzegania poniższego regulaminu.

Regulamin pobytu zwierząt na terenie hotelu:

 1. W Hotelu mogą przebywać tylko zwierzęta domowe.
 2. Koszt pobytu każdego zwierzęcia wynosi 100zł za pobyt.
 3. Do Hotelu przyjmowane są zwierzęta zdrowe, posiadające Książeczki Zdrowia z aktualnym szczepieniem przeciwko wściekliźnie oraz odrobaczenie. Książeczkę Zdrowia należy okazać podczas meldowania się w Hotelu. Brak Książeczki lub brak aktualnych badań mogą być przyczyną odmowy przyjęcia zwierząt do Hotelu.
 4. Zwierzęta powinny przebywać w pokojach. Podczas spaceru psy muszą być wyprowadzane na smyczy i być pod opieką właściciela. Właściciel zobowiązany jest mieć przy sobie kaganiec.
 5. Właściciel zobowiązany jest posiadać własne posłanie dla zwierzęcia.
 6. W miarę dostępności, Właściciel otrzymuje zestaw dodatkowego wyposażenia: miski oraz kocyka. Akcesoria stanowią własność Hotelu i przeznaczone są wyłącznie do użytku przez zwierzę w pokoju hotelowym.
 7. Niedopuszczalne jest wykorzystywanie bielizny pościelowej i ręczników hotelowych na potrzeby zwierząt, przebywanie zwierząt na łóżku i sofach oraz załatwianie potrzeb fizjologicznych w pokoju.
 8. Właściciel zwierzęcia ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkie uszkodzenia mienia, hotelowego lub prywatnego innych gości, z winy zwierzęcia. Koszt zabrudzeń i/lub uszkodzeń dokonanych przez zwierzęta jest wyceniany przez Dyrektora Hotelu.
 9. Właściciele psów są zobowiązani do sprzątania nieczystości pozostawionych przez psy na terenie oraz w otoczeniu hotelu. W Recepcji są dostępne woreczki na odchody.
 10. W przypadku pozostawienia zwierzęcia samego w pokoju, konieczne jest pozostawienie zawieszki na klamce po zewnętrznej stronie drzwi. Zawieszki są dostępne w Recepcji Hotelu.
 11. Ze względów bezpieczeństwa, sprzątanie pokoi, w których przebywają zwierzęta, odbywa się wyłącznie w obecności Właściciela lub podczas nieobecności zwierzęcia w pokoju. W celu ustalenia dogodnej godziny prosimy o kontakt z obsługą.
 12. Właściciele zwierzęcia są odpowiedzialni za zastosowanie się do Regulaminu Hotelowego, dotyczącego zachowania ciszy nocnej w Hotelu i niezakłócania spokoju innym Gościom.
 13. Obowiązuje całkowity zakaz wprowadzania zwierząt do przestrzeni nieprzystosowanych do pobytu zwierząt, w tym Strefy SPA i Basenu oraz teren zewnętrznego i wewnętrznego placu zabaw dla dzieci.
 14. W przypadku stwierdzenia, że zwierzę zakłóca pobyt innych Gości, niszczy mienie hotelu, bądź może spowodować sytuację zagrożenia dla siebie lub innych Gości, Dyrektor Hotelu bezzwłocznie podejmie kontakt z Właścicielem, celem rozwiązania problemu. Jeżeli kontakt z Właścicielem jest niemożliwy, Hotel zastrzega sobie prawo wejścia do pokoju Gościa, również z ewentualną pomocą odpowiednich służb, i odstawienia zwierzęcia do najbliższego schroniska dla zwierząt. Wszystkie koszty wynikłe z powyższych działań pokrywa Właściciel zwierzęcia.
 15. Właściciel oświadcza, że zapoznał się z Regulaminem pobytu zwierząt w Uroczysku Siedmiu Stawów Luxury Hotel & Spa by L’Occitane i w pełni akceptuje jego zapisy.
mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij