Uroczysko Siedmiu Stawów  & Spa by L’Occitane,  Niemcza
Uroczysko Siedmiu Stawów  & Spa by L’Occitane,  Niemcza
Banner background

For Busines

Arrival
18 Apr. ‘21
Departure
19 Apr. ‘21
Uroczysko 7 Stawów Luxury Hotel & SPA at Lower Silesia it's perfect place for meetings, tutorial or conferences.

W Uroczysku Siedmiu Stawów do dyspozycji Gości  jest sześć profesjonalnych sal konferencyjnych, o łącznej powierzchni ponad 400 m2. Największa ma powierzchnię 264 m2 i może pomieścić 240 osób. Każda sala konferencyjna wyposażona została w nowoczesny sprzęt zapewniający najwyższą jakość prowadzonych konferencji, spotkań biznesowych lub szkoleń. Oryginalne wnętrza XVI-wiecznego, renesansowego zamku w okolicach Wrocławia, zapewniają szczególnie ekskluzywną atmosferę i doskonałą akustykę, prezentacji podczas spotkania lub szkolenia. SPA by L'Occitane, masaże i zabiegi wellness jak również relaks na basenie oraz wspaniała kuchnia z pewnością uprzyjemnią pobyt konferencyjny.  

Czytaj więcej

Hotel konferencyjny Uroczysko Siedmiu Stawów

W naszym hotelu możecie Państwo zorganizować prestiżowe wydarzenia, takie jak: kongresy, szkolenia, sympozja czy seminaria naukowe. Zapewniamy profesjonalną obsługę, na najwyższym poziomie, nowoczesne sale szkoleniowe oraz i pomoc klientom, na każdym etapie współpracy. Uroczysko Siedmiu Stawów położone jest na malowniczym terenie, objętych ochroną przyrody Natura 2000. Do Państwa dyspozycji jest renesansowy zamek, jak również Kuźnia i Powozownia, które znajdują się tuz obok zamku. Nasi Goście mogą korzystać również z nowoczesnego basenu, z widokiem na okolice oraz luksusowego Spa by L’Occitane. Dzięki temu intensywny czas pracy można idealnie połączyć z aktywnym wypoczynkiem w komfortowych warunkach. Z przyjemnością przygotujemy ofertę, dostosowaną do Państwa planów i oczekiwań.

Sale konferencyjne na najwyższym poziomie

Uroczysko Siedmiu Stawów zlokalizowane jest na obszarze parku krajobrazowego, w otoczeniu wspaniałych terenów zielonych. W hotelu konferencyjnym istnieje możliwość pełnego dopasowania oferty do liczby uczestników. Naszą propozycję kierujemy do klientów biznesowych, którzy przy okazji chcą skorzystać z luksusowego wypoczynku. Posiadamy duże doświadczenie w organizacji różnego rodzaju wydarzeń dla firm. Jesteśmy w stanie zaaranżować każde spotkanie, zgodnie z indywidualnymi wyobrażeniami gości. Komfortowa przestrzeń biznesowa, która znajduje się w naszym obiekcie została kompleksowo i nowocześnie wyposażona. Przygotowując sale konferencyjne na event firmowy, stawiamy na zaawansowane technologiczne rozwiązania oraz walory estetyczne. Naszym priorytetem są stałerozwijące się relacje biznesowe, dlatego cieszymy się ze współpracy z powracającymi do nas kontrahentami.

Gdzie można znaleźć nasz hotel na konferencje?

Uroczysko Siedmiu Stawów położone jest w Goli Dzierżoniowskiej koło Niemczy – niewielkiej miejscowości w województwie dolnośląskim, zaledwie 40 km od Wrocławia. Nasi Goście znajdują tu nie tylko komfortowe warunki do przeprowadzenia szkolenia, czy warsztatów ale także niezapomniany klimat relaksu w renesansowym zamku. Zapraszamy na Dolny Śląsk wszystkich zainteresowanych zorganizowaniem konferencji lub spotkania biznesowego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Conference rooms equipments:

wi fi, audio- visual multimedia, teleconference , air condiotion
The conference rooms are available for you all year round, seven days a week. For your comfort, we will meet all expectations relating to organisation of conferences, training or other business meetings. Our location not too far away from Wrocław (only 40 km) allows for a quick travel. We invite you very much to cooperation. Booking: tel. +48 885 544 103 or +48 885 544 110 e-mail: sprzedaz@uroczysko7stawow.com
SALA POW. MAKSYMALNE USTAWIENIE
 
POWOZOWNIA SALA 1 114 110 36 21 18 40 80
POWOZOWNIA SALA 2 150 110 45 34 24 60 100
POWOZOWNIA SALA 3 (SALE 1+2) 264 240 100 - - 110 180
POWOZOWNIA (SALE 1+2+foyer) 356 - - - - - -
SALA 4 (zamek) 52 58 32 15 13 40 45
SALA 5 (zamek) 28 29 16 7 6 20 25
SALA 6 (zamek) 57 66 30 17 14 30 50
mobile nav bg
See on Map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close