Uroczysko Siedmiu Stawów  & Spa by L’Occitane,  Niemcza
Uroczysko Siedmiu Stawów  & Spa by L’Occitane,  Niemcza
Tło bannera

FÜR UNTERNEHMEN

Ankunft
06 cze ‘23
Abreise
07 cze ‘23
Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel & SPA na Dolnym Śląsku to doskonale miejsce na organizację spotkania, seminarium lub konferencji.

W Uroczysku Siedmiu Stawów do dyspozycji Gości  jest sześć profesjonalnych sal konferencyjnych, o łącznej powierzchni ponad 400 m2. Największa ma powierzchnię 264 m2 i może pomieścić 100 osób. Każda sala konferencyjna wyposażona została w nowoczesny sprzęt zapewniający najwyższą jakość prowadzonych konferencji, spotkań biznesowych lub szkoleń. Oryginalne wnętrza XVI-wiecznego, renesansowego zamku w okolicach Wrocławia, zapewniają szczególnie ekskluzywną atmosferę i doskonałą akustykę, prezentacji podczas spotkania lub szkolenia. SPA by L'Occitane, masaże i zabiegi wellness jak również relaks na basenie oraz wspaniała kuchnia z pewnością uprzyjemnią pobyt konferencyjny.  

Czytaj więcej

Hotel konferencyjny Uroczysko Siedmiu Stawów

W naszym hotelu możecie Państwo zorganizować prestiżowe wydarzenia, takie jak: kongresy, szkolenia, sympozja czy seminaria naukowe. Zapewniamy profesjonalną obsługę, na najwyższym poziomie, nowoczesne sale szkoleniowe oraz i pomoc klientom, na każdym etapie współpracy. Uroczysko Siedmiu Stawów położone jest na malowniczym terenie, objętych ochroną przyrody Natura 2000. Do Państwa dyspozycji jest renesansowy zamek, jak również Kuźnia i Powozownia, które znajdują się tuz obok zamku. Nasi Goście mogą korzystać również z nowoczesnego basenu, z widokiem na okolice oraz luksusowego Spa by L’Occitane. Dzięki temu intensywny czas pracy można idealnie połączyć z aktywnym wypoczynkiem w komfortowych warunkach. Z przyjemnością przygotujemy ofertę, dostosowaną do Państwa planów i oczekiwań.

Sale konferencyjne na najwyższym poziomie

Uroczysko Siedmiu Stawów zlokalizowane jest na obszarze parku krajobrazowego, w otoczeniu wspaniałych terenów zielonych. W hotelu konferencyjnym istnieje możliwość pełnego dopasowania oferty do liczby uczestników. Naszą propozycję kierujemy do klientów biznesowych, którzy przy okazji chcą skorzystać z luksusowego wypoczynku. Posiadamy duże doświadczenie w organizacji różnego rodzaju wydarzeń dla firm. Jesteśmy w stanie zaaranżować każde spotkanie, zgodnie z indywidualnymi wyobrażeniami gości. Komfortowa przestrzeń biznesowa, która znajduje się w naszym obiekcie została kompleksowo i nowocześnie wyposażona. Przygotowując sale konferencyjne na event firmowy, stawiamy na zaawansowane technologiczne rozwiązania oraz walory estetyczne. Naszym priorytetem są stałerozwijące się relacje biznesowe, dlatego cieszymy się ze współpracy z powracającymi do nas kontrahentami.

Gdzie można znaleźć nasz hotel na konferencje?

Uroczysko Siedmiu Stawów położone jest w Goli Dzierżoniowskiej koło Niemczy – niewielkiej miejscowości w województwie dolnośląskim, zaledwie 40 km od Wrocławia. Nasi Goście znajdują tu nie tylko komfortowe warunki do przeprowadzenia szkolenia, czy warsztatów ale także niezapomniany klimat relaksu w renesansowym zamku. Zapraszamy na Dolny Śląsk wszystkich zainteresowanych zorganizowaniem konferencji lub spotkania biznesowego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Sale konferencyjne wyposażone są w:

  • szybkie łącze internetowe (przewodowe i WiFi)
  • sprzęt audio-wizualny
  • sprzęt multimedialny
  • możliwość przeprowadzenia telekonferencji
  • klimatyzacja

Sale konferencyjne są dostępne dla Państwa przez cały rok, siedem dni w tygodniu. Dla Państwa komfortu sprostamy wszystkim oczekiwaniom dotyczącym organizacji konferencji, szkoleń lub innych spotkań biznesowych.

Niezbyt odległa od Wrocławia lokalizacja (zaledwie 40km) umożliwia szybki dojazd. Serdecznie zachęcamy do współpracy.

Rezerwacja:
tel. +48 885 544 103,  +48 885 544 110+48 885 544 116
e-mail: sprzedaz@uroczysko7stawow.com

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen