Dla dzieci

Uroczysko Siedmiu Stawów dysponuje nowoczesną salą zabaw przygotowaną z myślą o dzieciach w różnym wieku.

Wyposażona jest ona w specjalne meble i profesjonalne pomoce, rozwijające psychomotorykę dziecka poprzez zabawę. Znajdują się w niej blokomoduły z twardej gąbki, na których dzieci mogą siadać, skakać czy kołysać się, zachowując przy tym pełne bezpieczeństwo. Jak w każdym pokoju dla dzieci i tutaj jest mnóstwo kolorowych zabawek, różnotematycznych książeczek i gier edukacyjnych. Wszystkie dzieci otaczane są troskliwą opieką kompetentnego animatora*, który organizuje gry i atrakcje lubiane przez najmłodszych.
* dostępne na życzenie

Po aktywnie spędzonym czasie – w sali zabaw lub na otwartym powietrzu wśród huśtawek i zjeżdżalni – dzieci chętnie odpoczną w kinie dla najmłodszych – specjalnej strefie, w której prezentowane są bajki i filmy. Bardziej aktywni i spragnieni sportowych atrakcji Najmłodsi będą mogli do woli dokazywać w brodziku, przygotowanym specjalnie dla nich w części basenowej.

Kiedy przyjdzie czas posiłku wszystkie dzieci z przyjemnością pobiegną spotkać się z rodzicami w restauracji specjalnie dostosowanej do ich potrzeb. Z myślą o dzieciach przewidziano specjalne menu, krzesełka dla maluchów, plastikowe sztućce i naczynia.

Opieka

W Uroczysku Siedmiu Stawów kadra dokłada wszelkich starań, aby rodzice z dziećmi czuli się komfortowo. Wyspecjalizowany personel dba o to, aby każdy gość mógł w pełni wypocząć i zrelaksować się, dlatego też, na Państwa życzenie, przygotujemy sprzęty i akcesoria uławiające opiekę nad maluchami. W każdą niedzielę zapewniamy opiekę dla dzieci w godzinach 11:00-18:00. Dodatkowo istnieje możliwość opieki poza ustalonymi godzinami (np. podczas zabiegów SPA) po wcześniejszym umówieniu terminu z Recepcją.

Oferujemy specjalne wyposażenie pokoi m.in łóżeczka i przewijaki dla małego dziecka, wanienki kąpielowe, stopnie i krzesełka łazienkowe, jak również zabezpieczenia kontaktów i szuflad, dodatkowe tekstylia dziecięce: poduszki, kocyki, ręczniki, szlafroki, akcesoria dziecięce: podgrzewacze do butelek i słoiczków, jednorazowe śliniaczki, nawilżacze powietrza oraz elektroniczne nianie.

Rezerwacje

Rezerwacje

Rezerwacji można dokonać telefonicznie dzwoniąc pod numer:
+48 88 55 44 100
lub za pomocą systemu rezerwacji online

Zarezerwuj już teraz

Pakiety pobytowe

Pakiety pobytowe

Gorącą zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnych pakietów pobytowych. Przygotowaliśmy specjalną ofertę która zadowoli zarówno osoby poszukujące relaksu jak i rodziny planujące wypoczynek.

Pakiety pobytowe

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies Więcej informacji