Aktywności

Zamek w Goli Dzierżoniowskiej położony jest między Wzgórzami Krzyżowymi a Gumińskimi.

Zachwyca niepowtarzalną atmosferą XVI-wiecznego, renesansowego zamku, w którym zabytkowe wnętrza urządzono w nowoczesnym stylu.W zabytkowych wnętrzach Uroczyska Siedmiu Stawów mieści się pierwsze w Polsce wzorcowe SPA by L’Occitane, niedaleko Dzierżoniowa pod Wrocławiem – stworzone we współpracy z renomowaną francuską marką kosmetyczną L’Occitane.

W Uroczysku Siedmiu Stawów każdy znajdzie odpowiednią dla siebie formę wypoczynku, wykwintną i zdrową kuchnię, a przyroda i niezwykła atmosfera zapewnią prawdziwy relaks. Stylowe wnętrza i ekskluzywne gabinety SPA to gwarancja luksusowego wypoczynku.


LETNIE WIECZORY W UROCZYSKU

"Istniały jednak zapomniane epoki pełne czarów i cudów, które zniknęły bezpowrotnie. Pamiętają o nich tylko drzewa, niebo i wiatr. Lecz jeśli w letni wieczór położysz się wśród traw i z otwartym sercem wsłuchasz w ich szepty, być może usłyszysz tę historię z odległych czasów..." Henri Loevenbruck

Piątkowe kino plenerowe
Uroczysko Siedmiu Stawów kryje w sobie dziedziniec z 300-letnią, przepiękną lipą w jego centralnym punkcie. To wyjątkowe miejsce latem, w piątkowe pogodne wieczory, stanie się jednyną w swoim rodzaju, niepowtarzalną salą kinową. Repertuar seansów obejmie klasyki kina.
Terminy seansów: w każdy piątek od 13.05. do 26.08.2016.

Muzyczne soboty
Aby jeszcze bardziej podkreślić wyjątkowy klimat Uroczyska Siedmiu Stawów i jego otoczenia zapraszamy do odwiedzenia zamku w sobotnie, letnie wieczory. W wybranych terminach renesensowe wnętrza wypełnią dźwięki muzyki, w utworach wykonywanych na żywo przez lokalnych artystów, dając wyjątkowy i niezapomniany nastrój.
Terminy wieczorów z muzyką: 30.04, 14.05, 28.05, 11.06, 18.06, 02.07, 23.07. 13.08, 27.08.2016.

Dodatkowym atutem Uroczyska Siedmiu Stawów jest jego dogodne położenie - zaledwie 40 minut na południe od Wrocławia. Hotel w zamku znajduje w miejscowości Gola Dzierżoniowska, w okolicach Niemczy i Dzierżoniowa.

Renesansowy Zamek

Renesansowy zamek

Zamek w Goli Dzierżoniowskiej, jako jedna z najstarszych i największych renesansowych budowli zamkowych w Polsce, jest ważnym zabytkiem na skalę kraju.

Historia zamku

Wesela

Wesela

Zorganizuj ślub lub przyjęcie weselne w pięknym otoczeniu baśniowej przyrody w prawdziwym zamku Uroczysku Siedmiu Stawów.

Wesela

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies Więcej informacji