Hotel

Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel & SPA na Dolnym Śląsku to ekologiczne i ekskluzywne miejsce wypoczynku dla wyjątkowych Gości.

Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel & SPA na Dolnym Śląsku to ekologiczne i ekskluzywne miejsce wypoczynku dla wyjątkowych Gości. Zachwyca niepowtarzalną atmosferą XVI-wiecznego, renesansowego zamku, w którym zabytkowe wnętrza urządzono w nowoczesnym stylu.


W zabytkowych wnętrzach Uroczyska Siedmiu Stawów mieści się pierwsze w Polsce wzorcowe SPA by L’Occitane, niedaleko Dzierżoniowa pod Wrocławiem – stworzone we współpracy z renomowaną francuską marką kosmetyczną L’Occitane.

W Uroczysku Siedmiu Stawów każdy znajdzie odpowiednią dla siebie formę wypoczynku, wykwintną i zdrową kuchnię, a przyroda i niezwykła atmosfera zapewnią prawdziwy relaks. Stylowe wnętrza i ekskluzywne gabinety SPA to gwarancja luksusowego wypoczynku.


Dodatkowym atutem Uroczyska Siedmiu Stawów jest jego dogodne położenie - zaledwie 40 minut na południe od Wrocławia. Hotel w zamku znajduje w miejscowości Gola Dzierżoniowska, w okolicach Niemczy i Dzierżoniowa.


Opinie klientów Hotelu, wystawione na portalu Booking.com Obiekt połączenie historii i nowoczesności.Zapewnienie spokoju i komfortu wypoczynku.Restauracja świetnie zorganizowana dyskretna aranżacja świetna kuchnia.Chce się wracać.
Opinie klientów Hotelu, wystawione na portalu Booking.com Klimatycznie , czysto i profesjonalnie jakiekolwiek wątpliwości wyjaśniane w mgnieniu oka . Szczególne słowa uznania dla Pani kierownik która dopasowała nam pokój "pod wymiar"
Opinie klientów Hotelu, wystawione na portalu Booking.com Jakość usług, spa, komunikacja, wzorowa adaptacja zabytku na potrzeby hotelowe. Wygodne pokoje.świetny hotel na kilkudniowe wyciszenie I spa. Polecam.
Opinie klientów Hotelu, wystawione na portalu Booking.com Świetna strefa welness i spa - duży basen, sauny, doskonałe zabiegi; przemiły personel; rewelacyjne śniadania w cenie pokoju
Opinie klientów Hotelu, wystawione na portalu Booking.com Bardzo pięknie wykończone wnętrza, wypada pochylić czoło nad uporem właścicieli, którzy z ruiny potrafili odtworzyć obiekt najwyższej klasy. Zdecydowanym plusem jest spa i basen.

Dla Biznesu

Dla Biznesu

Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel & SPA na Dolnym Śląsku to doskonale miejsce na organizację spotkania, seminarium lub konferencji.

Dla Biznesu

Fitness i rekreacja

Fitness i rekreacja

Na terenie obiektu dostępny jest kryty basen oraz zaplecze fitness, gdzie można poddać się rozmaitym zabiegom i skorzystać z sauny oraz wanny z hydromasażem.

Fitness i rekreacja

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies Więcej informacji