Wartości

L'OCCITANE oferuje wysokiej jakości kosmetyki i zapachy opracowywane zgodnie z zasadami fitoterapii i aromaterapii.

Historia marki L’Occitane rozpoczęła się w Prowansji w 1976 roku. Jej założyciel, Olivier Baussan, inspirując się kulturą regionów Morza Śródziemnego, opracował naturalne, ale jednocześnie bardzo skuteczne produkty do pielęgnacji twarzy i ciała. Jego marzeniem było podtrzymanie tradycji regionu, który słynął z leczniczych właściwości roślin. Rozpoczął od zbierania rozmarynu lekarskiego, z którego produkował czysty olejek eteryczny.

Pozyskany olejek sprzedawał następnie na rynkach lokalnych, szybko zyskując wielu zwolenników wśród okolicznych mieszkańców. Tak powstała marka L’Occitane, której twórca każdego roku poszukuje nowych, naturalnych składników roślinnych i wykorzystuje tradycyjne metody produkcji po to, aby stworzyć kosmetyki o najwyższej jakości.


Dziś w laboratoriach L’Occitane łączy się tradycję z nowoczesnością. Znane od wieków składniki pochodzenia roślinnego i najnowsze odkrycia naukowe są podstawą do tworzenia jedynych w swoim rodzaju kosmetyków o wyjątkowych, aktywnych formułach, wspaniałych zapachach i wysokiej skuteczności działania. O sile marki stanowią wieloletnie badania nad każdym produktem, bazowanie na ponad 200 składnikach pochodzenia roślinnego oraz ponad 40 składnikach organicznych – oznaczonych symbolem AOC i ściśle określających region produkcji.

Od chwili założenia L‘Occitane wyznaje wartości, które pozwoliły marce osiągnąć sukces: autentyczność, szacunek, zmysłowość oraz ciągłe udoskonalanie.

Dziś to coś więcej niż tylko filozofia. To zobowiązanie, które owocuje wieloma wartościowymi produktami i sprawia, że za każdym z nich kryje się najwyższa jakość: naturalne składniki, wykwalifikowani producenci i tradycyjne techniki produkcji. Wysoka efektywność kosmetyków L’Occitane jest rezultatem idealnego balansu między tradycją a innowacyjnymi metodami i ogromnym zapleczem naukowym. Dzięki temu produkty tej marki pokochały miliony kobiet i mężczyzn na całym świecie. Dziś sprzedawane są one w 87 krajach, w ponad 1800 sklepach i salonach firmowych oraz 2000 punktach sprzedaży na lotniskach i placówkach sprzedaży hurtowej.

Rezerwacje

Rezerwacje

Rezerwacji można dokonać telefonicznie dzwoniąc pod numer:
+48 88 55 44 100
lub za pomocą systemu rezerwacji online

Zarezerwuj już teraz

EKO

EKO

Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel pomyślany został jako ekskluzywne, a jednocześnie ekologiczne miejsce wypoczynku i regeneracji sił dla wymagających Gości.

EKO

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies Więcej informacji