Degustacje

Mistrzowskie proporcje pomiędzy formą podania, a smakiem potraw stanowią gwarancję zadowolenia wszystkich Gości.

Korzystając z tradycyjnych receptur, kucharze Uroczyska Siedmiu Stawów dążą do idealnego wyważenia wysokiej jakości składników potraw i wykwintnego, eleganckiego sposobu ich serwowania. Mistrzowskie proporcje pomiędzy formą podania, a smakiem potraw stanowią gwarancję zadowolenia wszystkich Gości.


 W Uroczysku Siedmiu Stawów każde spotkanie staje się niezapomnianą ucztą dla wszystkich zmysłów.

MIESIĄCKUCHNIABARTERMINY
STYCZEŃ BEER&FOOD PAIRING PIWA BELGIJSKIE

20-29.01.2017

LUTY WALENTYNKI PROSECCO I SZAMPANY 10-19.02.2017
MARZEC

GOÛT DE FRANCE

FRANCUSKIE TRUNKI 17-26.03.2017
KWIECIEŃ WIELKANOC LAWENDOWE MIKSTURY 14-23.04.2017
MAJ SLOW FISH FESTIVAL WŁOSKIE TRUNKI 12-21.05.2017
CZERWIEC SZPARAGI SELEKCJA BIAŁYCH WIN 12-21.06.2017
LIPIEC BARBEQUE PIWA REGIONALNE 14-23.07.2017
SIERPIEŃ COPENHAGEN COOKING DUŃSKIE TRUNKI 21-30.08.2017
WRZESIEŃ  GRZYBY SELEKCJA WIN POLSKICH 08-17.09.2017
PAŹDZIERNIK DZICZYZNA SELEKCJA CZERWONYCH WIN 13-22.10.2017
LISTOPAD GĘSINA WINO ŚWIĘTOMARCIŃSKIE 17.11.-04.12.2017
GRUDZIEŃ ŚWIĘTA I SYLWESTER GRZANE WINO 24-31.12.2017

Restauracja i Bar

Restauracja i Bar

Menu Uroczyska Siedmiu Stawów to wyjątkowe dania autorskie, inspirowane głównie kuchnią polską, z nutą najlepszych smaków z kuchni światowej.

Restauracja i Bar

Fitness i rekreacja

Fitness i rekreacja

Na terenie obiektu dostępny jest kryty basen oraz zaplecze fitness, gdzie można poddać się rozmaitym zabiegom i skorzystać z sauny oraz wanny z hydromasażem.

Fitness i rekreacja

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies Więcej informacji