Degustacje

Mistrzowskie proporcje pomiędzy formą podania, a smakiem potraw stanowią gwarancję zadowolenia wszystkich Gości.

Korzystając z tradycyjnych receptur, kucharze Uroczyska Siedmiu Stawów dążą do idealnego wyważenia wysokiej jakości składników potraw i wykwintnego, eleganckiego sposobu ich serwowania. Mistrzowskie proporcje pomiędzy formą podania, a smakiem potraw stanowią gwarancję zadowolenia wszystkich Gości.


 W Uroczysku Siedmiu Stawów każde spotkanie staje się niezapomnianą ucztą dla wszystkich zmysłów.

MIESIĄCKUCHNIABARTERMINY
STYCZEŃ BEER&FOOD PAIRING PIWA BELGIJSKIE

20-29.01.2017

LUTY WALENTYNKI PROSECCO I SZAMPANY 10-19.02.2017
MARZEC

GOÛT DE FRANCE

FRANCUSKIE TRUNKI 17-26.03.2017
KWIECIEŃ WIELKANOC LAWENDOWE MIKSTURY 14-23.04.2017
MAJ SLOW FISH FESTIVAL WŁOSKIE TRUNKI 12-21.05.2017
CZERWIEC SZPARAGI SELEKCJA BIAŁYCH WIN 12-21.06.2017
LIPIEC BARBEQUE PIWA REGIONALNE 14-23.07.2017
SIERPIEŃ COPENHAGEN COOKING DUŃSKIE TRUNKI 21-30.08.2017
WRZESIEŃ  GRZYBY SELEKCJA WIN POLSKICH 08-17.09.2017
PAŹDZIERNIK DZICZYZNA SELEKCJA CZERWONYCH WIN 13-22.10.2017
LISTOPAD GĘSINA WINO ŚWIĘTOMARCIŃSKIE 11.11.-04.12.2017
GRUDZIEŃ ŚWIĘTA I SYLWESTER GRZANE WINO 24-31.12.2017

Rezerwacje

Rezerwacje

Rezerwacji można dokonać telefonicznie dzwoniąc pod numer:
+48 88 55 44 100
lub za pomocą systemu rezerwacji online

Zarezerwuj już teraz

Luksusowe SPA

Luksusowe spa

W atmosferze całkowitego relaksu nasi Goście mogą poddać się całej gamie profesjonalnych zabiegów kosmetycznych i wellness w SPA by L'Occitane.

SPA by L'Occitane

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies Więcej informacji